Для вас батьки

 Всім привіт! Вітаю Вас на сторінках блогу! Сподіваюсь, він буде цікавим та корисним для Вас! 





Десять батьківських помилок і їх наслідки для дитини


Це треба знати

Не викликає сумніву твердження, що всі батьки прагнуть виростити здорових та щасливих дітей. Ми купуємо їм стильні речі та дорогі гаджети, забезпечуємо цікаве дозвілля й розвиток творчих інтересів. 

   Та як часто ми задумуємося над харчуванням дитини? Чи розуміємо, що щоденний раціон формує харчові звички, відмовитися від яких у дорослому віці стає дуже важко?
   Що варто виключити з щоденного раціону малюка? Які продукти вважаються шкідливими? Та як заохотити дитину до здорового харчування? На ці та інші запитання пропоную  знайти відповіді в статті Марини Корольчук
«Шкідлива їжа: що варто виключити з раціону дитини?» за посиланням:

 
З кожним роком кількість користувачів всесвітньої мережі неухильно зростає. Інтернет-технології вже стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. Нікого не дивує те, що в 3 роки малюки самостійно дивляться мультики на YouTube, а першокласники шукають необхідну інформацію за допомогою Google.
   Та більшість дітей не володіють інформацією про небезпеку Інтернету й не мають сформованих навичок онлайн-культури.
       Які існують ризики перебування в глобальній мережі? 
        Чому малюків так приваблює Інтернет? 
       Як вберегти свою дитину від небезпеки кіберпростору? 
       Навіщо дітям Інтернет?
Відповіді на ці запитання  можна знайти в статті Марини Корольчук 
     "Діти в Інтернеті: реальні загрози віртуального світу"  за посиланням https://learning.ua/blog/201811/dity-v-interneti-realni-zahrozy-virtualnoho-svitu/

Зверніть увагу!
Основи інтернет-етикету, яким слід навчити дитину:
📎 Дитина не повинна передавати приватну інформацію про себе (прізвище, номер телефону, адресу, номер школи) без дозволу батьків.
📎 Добре, коли дитина розуміє, що потрібно звернутися до батьків або вчителя, якщо хтось турбує її у мережі - відправляє дивні повідомлення, нав'язливо намагається установити контакт.
📎 Потрібно пояснити дитині, що зустрічі у реальному житті зі знайомими по Інтернет-спілкуванню не завжди є гарною ідеєю, оскільки люди можуть бути дуже різними в електронному спілкуванні і при реальній зустрічі.
📎 Дитина повинна розуміти, що не варто відкривати файли або посилання на Web-сторінки, отримані від незнайомих людей.
📎 Навчіть дитину бути ввічливими в електронному листуванні. Не варто в електронних листах застосовувати текст, набраний у ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ - це сприймається у мережі як крик, і може прикро вразити співрозмовника.
📎 Не потрібно надсилати у листі інформації великого обсягу (картинки, фотографії тощо) без попередньої домовленості зі співрозмовником.
📎 Поясніть дитині: завжди потрібно поводитися у мережі так, як би дитина хотіла б, щоб поводилися з нею в реальному житті.














Немає коментарів:

Дописати коментар